| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Warranty: | 12 Moths |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | COLO-S-3145 |
| Booth Type | drive-thru |
| Operator dimensions | 3000 length x 1500 height x 1400 width |
| Overall dimensions | 3300 length x 1800 height x 1750 width |
| Weight | 500kg |
| Power supply | Electric |
| Nominal power | 5.5kW |
| Voltage | 380V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Filters | Polyester |
| Filters count | 4pcs |
| Filters hang type | easy for change |
| Filter cleaning system | Pneumatic |